Інтерактивний Атлас альтернативної енергетики

опубліковано 17 черв. 2014 р., 11:51 Tatyana Yakushko   [ оновлено 17 черв. 2014 р., 11:59 ]

Розробляється інтерактивний глобальний атлас відновлюваних, альтернативних джерел енергії. Ресурс пропонує відкритий доступ до інформації про потенціал альтернативної енергетики в усьому світі, а також надає додаткову інформацію про технічну та інфраструктуру базу регіону.


На сьогодні проект підтримують 39 країн. Атлас альтернативної енергетики агрегує інформацію з усього світу. Проект дозволяє здійснювати оцінки кількості енергії, яку можна отримати з того чи іншого поновлюваного джерела енергії, а також оцінити економічний потенціал його використання. Атлас допоможе приватним особам, компаніям, інвесторам, державам і окремим регіонам визначити потенціал альтернативних, відновлювальних джерел енергії. При цьому спрощується процес прийняття рішення про інвестування в той чи інший сектор альтернативної енергетики в конкретному регіоні планети.

Подивитись можна тут  http://irena.masdar.ac.ae

При створенні ресурсу використовувалися технології інтерактивної віртуалізації і візуалізації великих масивів даних. Атлас альтернативної енергетики розроблений за підтримки Міжнародного агентства з поновлюваних джерел енергії (International Renewable Energy Agency, IRENA). Проект вперше був представлений на щорічній Генеральній асамблеї Агентства, що проходила в Абу-Дабі, ОАЕ.

В даний час в атлас представлена ​​інформація про потенціал сонячної та вітроенергетики. Триває робота по інформаційному наповненню ресурсу, збору необхідних даних, інтеграції постачальників інформації. Хмарний Атлас альтернативної енергетики продовжує розширюватися. Найближчим часом планується збільшити обсяг відомостей про біопаливної енергетики, геотермальної енергетики та малої гідроенергетики.

За матеріаламиВ http://www.alterenergy.info

Comments