Харчування

Здоров'я набагато більше залежить від наших звичок і харчування, аніж від лікарського мистецтва. (Джон Леббок) 

Щорічно, 16 жовтня, відзначають Всесвітній день здорового харчування. Його мета – залучення уваги громадськості до проблем харчування в сучасному суспільстві.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 80 відсотків усіх захворювань пов’язані тією чи іншою мірою з харчуванням, а 40 відсотків з них пов’язані безпосередньо з фактором харчування людини, інформує портал Ділова Мова.Розглянемо кілька правил здорового харчування: 


1. Вживати якомога більше фруктів і овочів. На сайтах з приготування їжі можна знайти величезну кількість рецептів. Вашій увазі пропонуються різні блюда з овочів свіжих, а також приготованих на пару, варених, смажених, і навіть печених. 

2. Повна або хоча б часткова відмова від легкозасвоюваних вуглеводів. Сюди відносяться різні булочки і кекси, тістечка і взагалі все солодке. Якщо ви ласун, зупиніть свій вибір на меді або гіркому чорному шоколаді, адже це єдині корисні солодощі. 

3. Харчуйтеся дрібно, 5–6 разів на день. Обов’язково готуйте на сніданок щось ситне (кращий варіант — каша), і ні в якому разі не пропускайте сніданок. Інакше на обід ви з’їсте у два рази більше. 
Що буде, якщо ви припините їсти?

опубліковано 19 бер. 2017 р., 11:36 Tatyana Yakushko

Що їсти протягом дня?

опубліковано 20 січ. 2017 р., 23:11 Tatyana Yakushko   [ оновлено 20 січ. 2017 р., 23:13 ]

Звісно, правильне харчування - у певній мірі річ індивідуальна. але кілька простих правил від професійного інструктора, можливо, допоможуть вам дійти до омріяної вагової позначки. 

Отож, ранок у інструктора з фітнесу Софії, як правило, починається із склянки звичайної води. Це хороший метод, для того аби “увімкнути організм” і зберігати активність протягом дня. Далі - чай або кава. І лише тоді - перехід до ранкової розминки. 

На сніданок ви з впевненістю можете дозволити собі деякі улюблені продукти чи навіть солодощі - кілька шматочків шоколаду, мармелад, зефір. У нашому випадку це - домашній сир з шматочками фініків та ложкою меду.Вівсянка та омлет також підійдуть для поживного сніданку. 

Не варто робити значних перерв між прийомами їжі. Максимум - 4 години.

1-2 of 2