Освітній портал OnСooperation

опубліковано 4 лют. 2020 р., 01:28 Tatyana Yakushko   [ оновлено 4 лют. 2020 р., 05:44 ]

Освітній портал OnСooperation (від агнл. — у співпраці) започаткований 4 лютого 2020 року у Всесвітній день боротьби проти раку. Його відзначають, аби підвищити обізнаність людей про профілактику захворювання, а також про те, як його вчасно виявляти, досягати гарних результатів в лікуванні, а в окремих випадках — повного одужання.

В Україні тема раку досі табуйована. Зіткнувшись з проблемою онкології, більшість родин не виносять її за рамки сім’ї. Та такий підхід замикає людей в бульбашці, з якої здавалося б немає виходу. Ми хочемо розірвати цю бульбашку і об’єднати довкола проблеми хворих на рак, їхнє близьке коло спілкування, фахівців і навіть онкофобів.

Ми — незалежний портал, що не фінансується жодною компанією чи організацією. Наші цілі амбітні — розвивати медіаграмотність, розвінчувати фейки, зменшити смертність від онкології через незнання або думки про відсутність грошей на лікування, збільшити кількість людей, які дослухаються до рекомендацій кваліфікованих спеціалістів і обирають доказову медицину.

Онкоосвіта в нашій країні тільки зароджується, тому ми прагнемо стати сполучною ланкою між лікарями, пацієнтами, їх близькими, громадськими організаціями, фондами, ЗМІ та представниками влади, щоб змінити цю ситуацію на краще.
Comments