Психологія

Онлайн-консультації психолога для молоді

У кожної молодої людини бувають ситуації, коли хочеться звернутися по допомогу до психолога. Але куди? Психотерапія — занадто дороге задоволення, шукати інформацію та відгуки про такі послуги також не кожному до вподоби. Дехто боїться звертатися до спеціаліста через острах засудження.

Молодіжний рух Teenergizer пропонує альтернативу:
онлайн-консультації для молоді — безкоштовно і конфіденційно.

Тут можна поділитися своїми переживаннями з консультант(к)ами твого віку, поспілкуватися з професійними психологами/психологинями та отримати відповідь на будь-яке нагальне питання.

З нами можна поговорити на різні теми:

  • відносини (закоханість, перший секс, стосунки з батьками);
  • саморозвиток (успіхи та невдачі, пошуки себе);
  • дружба (новий колектив, відчуття самотності, сварки з друзями);
  • школа (булінг, конфлікти з учителями, погані оцінки);
  • здоров’я (секс, емоційний стан, постійний прийом ліків);
  • твої права (дискримінація, ВІЛ-послуги, охорона здоров’я).

Як отримати консультацію?

1. Обрати консультанта(ку) на сайті https://teenergizer.org/consultations/.

2. Зв’язатися з ним(нею) будь-яким зручним для тебе способом (Telegram, Facebook, Instagram, Skype, пошта).

3. Отримати відповідь протягом доби.

Також можна написати запитання в онлайн-чат просто на сайті. Консультанти нададуть відповідь якнайшвидше.


Лекція. Тема: Психогігієна, психопрофілактика, основи психотерапії

Росте кількість самогубств, немотивованих актів агресії, психосоматичних захворювань. Наростає загальна невротизація населення, не кажучи вже про широке вживання алкоголю, наркотичних та лікарських середників. Одна із ланок просвітницької роботи медиків полягає в розповсюдженні загальних медичних знань, здійсненні психогігієнічних заходів серед широких верств населення.
читати повністю
скачати

Зроби це зараз. Будь щасливим і успішним без метушні.

опубліковано 11 бер. 2019 р., 06:31 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 19 трав. 2019 р., 05:46 ]

Зроби це зараз. Будь щасливим і успішним без метушні : рек. бібліогр. покажч. / [уклад. Г. Буркацька ; ред. : С. Чачко,
В. Кучерява, Н. Лінкевич] ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ : [б.в.], 2019. – 64 с.

Бібліографічний покажчик  допоможе повернути час виключно у Вашу владу, вирватись з нескінченного цейтноту, відчути гармонію з собою, знайти ключі до щастя, пройти шляхом перемог до успіху.
Покажчик знайомить зі світовими бестселерами, які вже змінили життя багатьох. Секрети везунчиків, які досягли успіху в житті, завжди все встигають і при цьому їм вистачає часу на відпочинок, розкриті на сторінках книжок-новинок із міжнародних книжкових ярмарок 2014-2018 рр.
Джерела, позначені «*», зберігаються в фондах ДБУ для юнацтва.
Покажчик адресований перш за все молоді, яка тільки створює власний проект щасливого і успішного життя. Але стане він у нагоді і тим, хто має потребу в самоорганізації і самомотивації.


Можна все життя мати мрію, ставити перед собою цілі, але так і
не наважитися зробити крок до їх реалізації. Це може відбуватись через
неправильний вибір або нестачу знань. Щоб уникнути цього, ознайомтесь з книжками, які допоможуть визначитися, що насправді Вам потрібно та як цього досягнути.Книжки допоможуть легко і навіть весело позбутися деяких проблем,
розробити власний проект життя і, врешті-решт, стати щасливою й успішною людиною. Книжкові новинки міжнародних книжкових ярмарків – Книжкового Арсеналу, «МЕДВІН: Книжковий світ», Львівського Форуму видавців – доповнені виданнями 2014-2018 рр. До покажчика не включені нудні книжки, хоча вони й суперважливі, суперрозумні. Супервеселі теж відсіялись, тому що не надто важливі. Баланс між «свіжістю», «смаком» і «апетитом» на такі книжки витриманий. Бібліографічні джерела струк- туровані в трьох розділи: Про мотивацію і власний тайм-менеджмент; Про щастя; Про успіх. Разом вони відповідають на такі питання: як організувати час? як знайти щастя в собі? як стати успішним?Лора Трайс: Не забувайте дякувати | TED

опубліковано 5 лют. 2018 р., 12:20 Tatyana Yakushko

«Лора Трайс: Не забувайте дякувати. У цій оманливо простій трихвилинній промові д-р Лора Трайс змальовує силу чарівного слова «дякую» – для зміцнення дружби, відновлення стосунків, для пояснення іншій людині, наскільки вона для вас цінна. Спробуйте». Тож не забувайте дякувати тим, кого любите і кохаєте, а також друзям. А якщо ви ще не знайшли свою половинку, не втрачайте надії)
Лора Трайс: Не забувайте дякувати | Laura Trice: Remember to say thank you За основу для #озвучення використано #субтитри з сайту TED Перекладач: Khrystyna Romashko. Затверджено: Hanna Leliv Редагування і укладання тексту під озвучення: Валентини Левицької Текст читала: Юлія Гемберг Зведення звуку: Валерій Логвін Окремі подяки:) Федір Сидорук, Павло Радько і Валентина Андрієнко Оріґінальне відео: https://tinyurl.com/zrouz4u

Емоції важливі

опубліковано 16 січ. 2018 р., 14:42 Tatyana Yakushko


1-3 of 3