Психологія

Лекція. Тема: Психогігієна, психопрофілактика, основи психотерапії

Росте кількість самогубств, немотивованих актів агресії, психосоматичних захворювань. Наростає загальна невротизація населення, не кажучи вже про широке вживання алкоголю, наркотичних та лікарських середників. Одна із ланок просвітницької роботи медиків полягає в розповсюдженні загальних медичних знань, здійсненні психогігієнічних заходів серед широких верств населення.
читати повністю
скачати

Лора Трайс: Не забувайте дякувати | TED

опубліковано 5 лют. 2018 р., 12:20 Tatyana Yakushko

«Лора Трайс: Не забувайте дякувати. У цій оманливо простій трихвилинній промові д-р Лора Трайс змальовує силу чарівного слова «дякую» – для зміцнення дружби, відновлення стосунків, для пояснення іншій людині, наскільки вона для вас цінна. Спробуйте». Тож не забувайте дякувати тим, кого любите і кохаєте, а також друзям. А якщо ви ще не знайшли свою половинку, не втрачайте надії)
Лора Трайс: Не забувайте дякувати | Laura Trice: Remember to say thank you За основу для #озвучення використано #субтитри з сайту TED Перекладач: Khrystyna Romashko. Затверджено: Hanna Leliv Редагування і укладання тексту під озвучення: Валентини Левицької Текст читала: Юлія Гемберг Зведення звуку: Валерій Логвін Окремі подяки:) Федір Сидорук, Павло Радько і Валентина Андрієнко Оріґінальне відео: https://tinyurl.com/zrouz4u

Емоції важливі

опубліковано 16 січ. 2018 р., 14:42 Tatyana Yakushko


1-2 of 2