Прес-реліз

опубліковано 20 квіт. 2013 р., 06:52 Tatyana Yakushko   [ оновлено 15 січ. 2014 р., 05:24 користувачем Державна бібліотека України для юнацтва ]
Соціальний проект „Ми творимо історію разом” до ЄВРО 2012 
Організатори: Державний заклад „Державна бібліотека України для юнацтва”, 
                     Київське товариство культури фіно-пермської групи, 
                     Польське наукове товариство у м. Житомирі 

Підтримка: Посольство Республіки Польща в Україні, 
                 Державна служба молоді та спорту, 
                 Київська міська державна адміністрація, 

Спонсори: Фірма ADIDAS, ТОВ «Бердичів-пиво», 
                ГО «Єдина Одеса», 
                «Ротарі клуб» Київ 

Інформаційна підтримка: „Газета польська», програма «Я-поляк», інформаційна служба «Єдина Одеса» та інші. 

Любов до спорту об'єднує людей в усьому світі. Олімпійська освіта спонукає молодь всіх країн світу до розвитку талантів і можливостей, оптимістичного погляду в майбутнє, вчить здоровому способу життя. Олімпійський рух став популярним явищем на всіх континентах, справжнім святом миру, дружби і прогресу, гармонії тіла й духу, величі розуму й справедливості. Державна бібліотека України для юнацтва та Київське товариство культури фіно-пермської групи ініціювали соціальний проект „Ми творимо історію разом” до ЄВРО 2012. У рамках проекту був створений Оргкомітет, який розпочав реалізацію проекту за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні, КМДА, Державної служби молоді та спорту. 

Проект охоплює декілька аспектів: 
  • Бібліотека започаткувала і провела серед підлітків і молоді України та Польщі конкурс-вікторину „Ми творимо історію разом”, присвячений історії олімпійських ігор, зокрема, здобутків видатних спортсменів-футболістів ХХ ст. в обох державах. У конкурсі взяли участь 148 учасників з 11 регіонів України та 13 – з республіки Польща. Вибороли перемогу 6 осіб від кожної держави. 
  • З метою попередження небезпечної поведінки підлітків та молоді під час проведення масових заходів до ЄВРО 2012 у м. Києві було проведено соціологічне бліц-опитування. Аналіз його результатів свідчить про те, що лише 15% респондентів знають про правила безпечної поведінки під час масових заходів, 45% – такої інформації не отримували, а 40% взагалі цим не цікавляться. 
  • 16 травня в Укрінформі було проведено прес-конференцію „У житті, на полі грай за правилами!”. Мета – інформувати та привернути увагу громадськості та державних структур до безпечної поведінки молоді, у контексті профілактики правопорушень та попередження проявів ксенофобії і нацизму. Участь взяли авторитетні представники Департаменту громадської безпеки МВС України, Державної служби молоді та спорту України, Інституту з прав людини та запобіганню екстремізму та ксенофобії, Головного управління з питань підготовки та проведення фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 з футболу при КМДА, громадські організації Спілка уральських народів, Соціалістичний Конгрес Молоді, Спілка громадського контролю. Вони розповіли про заходи безпеки, розроблені до ЄВРО 2012 . 
  • 1 червня 2012 о 12 годині у Посольстві Республіки Польща відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу-вікторини. На цю подію запрошено Сергія Круліковського – гравця «Динамо-Київ» 1970-х років, центрального захисника, неоднорозового чемпіона світу, Генріха Рейдера – заступника президента Благодійного фонду ветеранів морського флоту ім. М.П. Лазарєва, Юрія Войціцького – голову Вінницького полонійного товариства «Кресовяки», Наталію Родованську - Президента Ротарі-клубу Київ 2011/2012, спонсора конкурсу, Чернова Валентина – керівника громадської організації „Єдина Одеса”, спонсора проекту. 

Вик.: Любов Драпалюк, зав.відділом PR, ДЗ „ДБУ для юнацтва”, 044-257-1073 
Comments